Yasal Uyarı
Eczaciyiz.net sitesine herhangi bir şekilde erişim sağlayan veya bu sitede sunulan hizmetlerden yararlanan her gerçek ve tüzel kişi, (“kullanıcılar”) aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.

İşbu web sitesindeki bilgiler sadece kullanıcıyı bilgilendirmek amacı ile sunulmuş olup; hukuki, tıbbi, finansal, yatırım, vergi, muhasebe ve diğer benzeri konularda tavsiye verme niteliğinde değildir. İşbu web sitesinde yayınlanan bilgilere güvenerek herhangi bir işlem yapmanız tavsiye edilmemektedir. Kullanıcılar siteyi kullanmış oldukları için hiçbir şekilde Eczaciyiz.net’i sorumlu tutamazlar.

Eczaciyiz.net, işbu web sitesinin içeriğinin kullanımından, ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek, doğrudan, dolaylı, tesadüfi, özel ya da sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir.

Eczaciyiz.net sitesine herhangi bir şekilde erişim sağlayarak ve/veya kullanarak herhangi bir kullanıcının küçük düşürücü, haysiyet kırıcı, hakaret içeren ya da yasal olmayan davranışlarından ötürü Eczaciyiz.net’in sorumlu tutulamayacağını baştan kabul etmiş sayılırsınız.

Eczaciyiz.net sitesinde yer alan sponsorların, reklam verenlerin ve üçüncü kişilerin tek başlarına veya müştereken kullanımları sonucunda, fiillerinden, hata ve ihmallerinden, davranışlarından ötürü Eczaciyiz.net sitesi hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmediğini ifade etmektedir. Eczaciyiz.net web sitesinde üçüncü kişilere ait belirli markaların ve diğer ayırt edici isimlerin ve/veya işaretlerin kullanılması, bu kişilerle Eczaciyiz.net arasında herhangi bir ilişki olduğu veya aralarında lisans anlaşması olduğu veya Eczaciyiz.net sitesinin söz konusu üçüncü kişilerin mal, hizmet ve işlemlerini onayladığı anlamına gelmez.

İşbu web sitesinin bazı bölümlerini kullanmak için web sitesine kayıt ve üye olmanız istenebilir. Bu halde kayıt ve üyelik için sizden istenen bilgileri veya size verilen kayıt ve üye formunda istenen bilgilerinizi doğru, inanılır, güvenilir ve tam olarak vermeniz ve bu bilgileri zamanında güncellemeniz gerekmektedir.

Eczaciyiz.net, kullanıcılar arasında gerçek zamanlı etkileşime izin veren forum, sözlük veya yorum alanlarını kullanıma açabilir. Bu alanları ve web sitesini kullananlar aşağıdaki koşullara uymayı baştan kabul ederler.

Adı geçen alanlara ve bu web sitesine:

a) Yazı, soru, yorum, görüş, öneri, veya benzeri veri içeren bilgi gönderen kullanıcı, bu bilgilere gizli muamelesi yapılmayacağını baştan kabul eder. Eczaciyiz.net’in bu bilgilere ilişkin hiçbir yükümlülüğü olmayacaktır ve bilgiyi üretme, kullanma, açıklama ve başkalarına dağıtma hakkına sınırsız olarak sahiptir.

b) Suç teşkil edecek veya yasal açıdan takip gerektirecek bir durum yaratan veya teşvik eden, hiçbir yasadışı, tehdit edici, hakaret, küfür, iftira içeren, küçük düşürücü, pornografik bilgi iletilemez, gönderilemez.

c) Bir başkasının gizlilik hakkını veya yayın hakkını çiğneyen, yasalarca korunan ticari marka ve mülkiyet haklarını ihlal edecek hiçbir bilgi iletilemez, gönderilemez.

d) Virüs ve benzeri zararlı unsur içeren hiçbir bilgi, yazılım, kod veya başka bir malzeme iletilemez, gönderilemez.

e) Ticari amaç taşıyan veya reklam içeren hiçbir bilgi, yazılım, içerik iletilemez, gönderilemez.

f) Forum, sözlük veya yorum alanlarını kullanırken Eczaciyiz.net’in bu alanları denetlemek gibi bir zorunluluğu olmadığını baştan kabul etmiş sayılırsınız. Ancak Eczaciyiz.net, üstte sayılan koşullara kısmen veya tamamen uygun olmadığına karar verdiği her türlü içeriği değiştirme, yayınlamayı reddetme, veya yayından kaldırma hakkını her zaman saklı tutar.

Eczaciyiz.net sitesine kullanım koşulları ile ilgili bilgi sormak için veya önerileriniz ya da eleştirileriniz için [email protected] adresini kullanabilirsiniz.