Teknisyene atılan kıyasıya dayağın kamera kaydı..

eczacinin-babasina-ve-teknisyenine-atilan-kiyasiya-dayagin-kamera-kayitlari

Eczaneyi basan iki kişi eczacının babasını ve teknisyeni dövdü.


23 Kasım 2018 18:31

İstanbul Sultanbeyli'de bir eczaneden ilaç alan iki kişi eczane teknisyeninin kendilerine fazladan 40 liralık vitamin hapı sattığını iddia ederek eczaneyi bastı. Kutudan bir tane içtiği vitamin hapını geri getirerek iade etmek istedi. Eczane teknisyeni açılmış geri alamayacağını söyleyince çıkan tartışmada şehir magandaları eczacının babası ve eczane teknisyenini kıyasıya dövdü.

Olay şöyle gelişti:

Geçtiğimiz Cumartesi günü Aykut Dede’nin sahibi olduğu İstanbul Sultanbeyli'deki eczaneye gelen G.S. ilaç satın aldı. Eczacı kalfası, kendisine vitamin hapı da almasını tavsiye etti. G.Ş. reçetede yazılı olmayan vitamin hapını da satın aldı.

Ancak aynı gün, kutudan bir tane içtiği vitamin hapını geri getirdi. Eczanede bulunan kalfa Murat Alparslan ilacın kutusunun açıldığını söyleyerek geri alamayacağını belirtti. G.S. eczaneden ayrılarak arkadaşı K.S. ile geri geldi. İlacı geri almadığı için tartışan K.Ş. ve G.Ş. bunun üzerine eczacının babası Soysal Dede ile kalfası Murat Alparslan’a saldırdı.

Eczanenin içinde başlayan tartışma dışarı taştı. K.Ş. ve G.Ş., eczacının babası ile Alparslan'ı tekme tokat dövdü. O anlar ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde şahısların eczacı kalfasını ve eczacının babasını tekme tokat dövdüğü anlar yer aldı..Öte yandan yakalanan saldırganlar serbest bırakıldı.

Olayın video kaydı için tıklayınız

Kaynak için tıklayınız


Facebookta paylaş Twitterda paylaş


Bu haberleri de okumak isteyebilirsiniz :

Okuyucu yorumları
Bu habere henüz yorum girilmemiştir.
Yorum yaz